Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

У Полтаві стартували головні змагання з веслування на байдарках і каное

У Полтаві стартували головні змагання з веслування на байдарках і каное

Полтавці Владислав Дігтяр та Артем Баландін повернулися зі світових змагань з веслування, де стали срібними призерами серед студентів. Протягом наступних днів виступатимуть за Полтавщину на чемпіонаті України. Кажуть: хвилюються, бо лідери з їхньої команди готуються до чемпіонату світу серед дорослих.

- «Залишилися ми, такі молоденькі, але з амбіціями і з бажанням. Кожен спортсмен хоче золоту медаль, але вона одна», - розповідає про перспективи на командному чемпіонаті України Владислав Дігтяр.

- «Сьогодні (і не тільки) Олександр Свірідов боротиметься за призи в команді, завтра ‑ в команді, післязавтра сам старатимусь, щоби виграти», - розповідає веслувальник Олександр Свірідов.

Перший фінальний заїзд серед байдарочників виграв Іван Семикін з Київщини.

- «Задоволений, усе, що запланував, усе виконав. Лише вчора ввечері приїхали, на воду тут не виходили, незвично. Це заключний старт сезону, знаєте, перевірка для себе більше», - розповідає байдарочник із Київщини Іван Семикін.

В одиночці на спринтерській дистанції 200 метрів представники Полтавщини медалей не здобули, перші нагороди  - "срібло" ‑ від дуету дівчат.

- «Ми тільки сіли у двійку, звикаємося. Очікування старту ‑ це найскладніше. А ще човен ‑ ви знаєте, що ось цей, наш, на двох важить 18-20 кіло!? Одиночка важить 14. + лайф (біцуха)», - розповіли перші медалістки від Полтавщини Дарья Трощак та Катерина Пошивайло.

Ці хлопці з Волині очікують на свої заїзди. Серед них - призери молодіжних стартів. Їхній тренер, Володимир Леонідович, також змагається.

- «Я скільки їжджу в Полтаву, будь то збори, чи змагання ‑ класно! І організація. Це просто такі змагання, на яких можна зустріти старих друзів (бо я вже давно в веслуванні). Посидіти ввечері. Гарне місто, гарний канал, погода супер. Хіба в останній день може спаскудитися ‑ був вітер. А так все клас», - висловив думку про змагання у Полтаві тренер і спортсмен Володимир Троцюк.

Полтава приймає командний чемпіонат шість років поспіль. І щороку збірна області ставала чемпіоном. Змагання триватимуть до 19 серпня.