Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У дворі будинку на Кучеренка, 15 , що в Полтаві, зняли асфальт, який поклали місяць тому

У дворі будинку на Кучеренка, 15 , що в Полтаві, зняли асфальт, який поклали місяць тому

Нове асфальтне покриття прибудинкової території на Кучеренка, 15 поклали місяць тому, каже мешканець будинку Василь Степанович.

«Зробили асфальт цей. Поклали кругом: і на дитячому майданчику, і для сушили» «зроблено було все красиво. Й доріжки поклали», -  каже Василь Степанович, мешканець будинку на Кучеренка, 15 

15 серпня новий асфальт зняли.

«Спочатку поклали асфальт, а тепер ремонтують теплотрасу», - говорить Василь Степанович, мешканець будинку на Кучеренка, 15 

Інженер фірми, яка нині займається ремонтом, каже, теплотраса в аварійному стані.

"Відремонтувати цю теплотрасу мали раніше, але тоді коштів не було. Як тільки у «Полтаваенерго» з’явилися кошти, ми почали ремонт" , - говорить Володимир Кузьменко, головний інженер компанії «НАІ Україна»

Довжина старої труби – 100 метрів. Щоб її замінити, дорожнє покриття необхідно зняти, пояснює Володимир Кузьменко.

«На тих ділянках, де ми пошкодили асфальтове покриття, після завершення ремонтних робіт – все відновлять. Це є умова договору ремонту. Й на це передбачені кошти», - каже Володимир Кузьменко, головний інженер компанії «НАІ Україна»

Ремонт теплотраси на Кучеренка, 15  - плановий, каже заступник директора «Полтаватеплоенерго».

«Наша теплотраса закладена в інвестиційній програмі. Й ще на початку року планувалися ремонтні роботи по цим об’єктам» «Дозволи на виконання робіт ми беремо у інспекції з благоустрою Полтавської міськради», каже Анатолій Каценко, заступник директора «Полтаватеплоенерго» 

У Правилах благоустрою міста Полтави вказано: «Підприємства, які запланували ремонт інженерних мереж, зобов’язані попередити про це Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому та узгоджувати роботи з прокладання і ремонту інженерних мереж з роботами по благоустрою».

Чи узгоджувало «Полтаватеплоенерго» ремонтні роботи з Управлінням житлово-комунального господарства – з цим питанням звертаємось до його керівника Сергія Сінельніка.

«Зараз керівника немає, а у Костянтина Анатолійовича телефон 56- 53-24»  

Його заступник - Костянтин Малько не відповідав. Ми відправили інформаційний запит до Управління.