Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Полтавських педіатрів не переведуть із однієї амбулаторії в іншу

Полтавських педіатрів не переведуть із однієї амбулаторії в іншу

Це амбулаторія сімейної медицини №1 у Полтаві. Мати двох дітей Вікторія Родічева говорить: звідси усіх педіатрів переведуть у  дитячу поліклініку на вулиці Петра Юрченка.

«Я дізналася від нашої дільничної медсестри. Ця тема є надзвичайно болючою тому, що  я є матір’ю двох дітей. Одна дитина немовля – рік і два місяці. А інша дитина – підліток, дитина з інвалідністю. Потрібно думати батькам чи переобирати лікаря, або їздити. Поряд зупинки, які у нас. Це дуже незручно. По-друге – це кошти на проїзд», –розповідає мама двох дітей Вікторія Родічева.

Ось що розповіла дільнична медсестра Олена Гхонім, яка працює у цій  амбулаторії.

«Ми підписуємо декларації з лікарями, мами приходять і вони у нас уже самі запитують це правда чи ні. Я ж не можу їм сказати, що це неправда. Ну більш за все нас переведуть у авіамістечко», – розповідає дільнична медсестра Олена Гхонім.

Лікар-педіатр цієї амбулаторії Людмила Філімонова про перехід в іншу амбулаторію не чула.

«Головний лікар  знає конкретно чи переведуть нас чи ні. Я цього не вирішую, і не знаю», – розповідає лікар-педіатр Людмила Філімонова.

Заступник головного лікаря Оксана Потяженко каже: педіатрів переводити не збираються.

«Ця інформація не є дійсною і всі педіатри, які працюють тут на Половках, вони залишаються на своєму робочому місці» , – говорить заступник головного лікаря амбулаторії №1 у Полтаві.

Начальник міського управління охорони здоров’я Сергій Котов також спростував інформацію про перехід педіатрів до іншої амбулаторії.

«Це повна брехня. Ніхто ніяких педіатрів переводити поки що не збирається 100%. А що буде через рік, два, три, пять, хто знає що буде », –розповідає начальник міського управління охорони здоров’я Сергій Котов.

Нині у амбулаторії сімейної медицини №1 у Полтаві працює три педіатри. Вони обслуговують більше трьох з половиною тисяч дітей.