Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кременчуцькому районі із шостої ранку продовжують гасити торфовища

У Кременчуцькому районі із шостої ранку продовжують гасити торфовища

У Кременчуцькому районі із шостої ранку продовжують гасити торфовища. За минулу добу пожежу ліквідували на десяти гектарах. Про це повідомила речниця рятувальників області Світлана Рибалко. За її словами на цей день лишилося ліквідувати пожежу на двох гектарах. Пожежу покладів торфу тут гасять четвертий день поспіль. Загорання сталося поблизу села Бондарі 27-го серпня на площі близько 15 гектарів. За словами Світлани Рибалко, на Полтавщині виявили іще одну пожежу на торфовищах.

«В Решетилівському районі поблизу села Братешки новий осередок спалахнув торфової пожежі. Але вона на площі півгектара. Вже половину цього осередку ліквідовано. На щастя, було вчасно сповіщено про цю пожежу. Тож із найменшими збитками і в найменший термін її буде ліквідовано», – розповіла речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко. 

Нагадаємо, на Полтавщині триває надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Під час такого періоду в області забороняють відвідувати хвойні ліси, полювати з вогнепальної зброї та запалювати стерню, повідомила Світлана Рибалко.

фото: ДСНС України у Полтавській області