Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

До кінця року у Полтаві хочуть почати демонтаж гаража швидкої допомоги

До кінця року у Полтаві хочуть почати демонтаж гаража швидкої допомоги

Це гараж швидкої допомоги. Його орендує  автогосподарство медичних закладів Полтавщини. Два роки тому покрівлю гаража відремонтували за обласні кошти (це 600 тисяч гривень), розповів начальник установи Іван Луговий. Нині будівлю хочуть знести.

«Пропонується як будівництво підземного паркінгу на 50 автомобілів» «Зараз виходить як прохідний двір» «Навіть сторожа  нормально поставити ніяк, бо через кожні п’ять хвилин виклики: машини то заїжджають, то виїжджають»  ‒ розповів Іван Луговий в. о. начальника автогосподарства  медичних закладів Полтавщини.

Ось такий вигляд має реконструкція місця, де нині гараж. Над підземним паркінгом хочуть облаштувати зону відпочинку цього кардіоцентру, що будують, розповідає директор обласного департаменту будівництва.  

«Існує вимога щодо певної зони відпочинку для хворих, які перенесли кардіологічне втручання. Поруч є існуючий гараж швидкої допомоги» «Ми плануємо влаштувати щось на кшталт паркової зони відпочинку для хворих відвідувачів кардіодиспансеру» ‒ говорить директор обласного департаменту будівництва Тимофій Голбан.

На сайті держзакупівель «Прозорро» вказано: вартість такої реконструкції більше вісімдесяти мільйонів гривень.

«На сьогоднішній день передбачено коштів близько семи мільйонів на цей рік і ми плануємо розпочати демонтаж у цьому році»  ‒ говорить директор обласного Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Тимофій Голбан говорить: у серпні цього року обласний департамент будівництва подав проект реконструкції гаража на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.  За його слова, у листопаді стане відомо, чи виділять на це кошти з держбюджету.