Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Вчитель із Горішніх Плавнів проведе майстер-клас у Львові

Вчитель із Горішніх Плавнів проведе майстер-клас у Львові

Це - урок географії для восьмикласників у школі № 5 Горішніх Плавнів. Заняття проводить Богдан Портяний. Цьогоріч він пройшов до десятки фіналістів національної преміїGlobal Teacher Prize Ukraine 2018.

«Влітку у вчителів дуже багато вільного часу і його потрібно кудись дівати. Я взагалі людина слова. Говорив собі ще 2006-ого року – це останній раз, коли я беру участь у професійному конкурсі. Тоді стояв у Тернополі. Ноги трусилися, а переді мною чоловік 40 членів журі і я їм повинен був доводити, що я кращий вчитель», - згадує вчитель Богдан Портяний.

Богдан Васильович учителем працює 17 років. Весь цей час викладає у п’ятій школі Горішніх Плавнів. Директорка закладу каже: чоловік весь час проявляє ініціативу та займається із дітьми додатково.

«Він дуже любив зацікавлювати учнів своїм предметом і організовував це цікаво у вигляді ігор, квестів. Постійно вони писали науково-дослідні роботи. Крім того, брали участь у міжнародних змаганнях», - говорить директорка директорка школи №5 у Горішніх Плавнях Алла Тузікова.

На цьому уроці Богдан Портяний пояснює матеріал учням, використовуючи мультимедійну дошку та комп’ютер. Під час зустрічі у Львові, шістнадцятого вересня,  фіналісти премії ділитимуться ідеями та практичними навичками.

На зустрічі, яка в нас відбудеться, Там потрібно буде презентувати себе. Тобто треба підготувати саме презентацію. Вчителі, які брали участь у конкурсі «Вчитель року» знають, що це таке. Потім треба провести майстер-клас півторагодинний на будь-яку освітянську тему. От в цьому майстер-класі я повинен показати засоби й прийоми роботи з учнями, що я саме використовую, як працюю з дітьми», - говорить вчитель Богдан Портяний.

Global Teacher Prize Ukraine – це національна премія. Її заснували 2017-ого року, щоб відзначити досягнення вчителів. Педагог із Горішніх Плавнів говорить: не ставить за мету стати переможцем.

«Чесно кажучи, Коли я потрапив в ТОП-50, то був дуже задоволений. Коли потрапив до ТОП-10, то задоволення зникло, бо потрібно тепер знову готуватися і доводити, що гідний цієї десятки», - розповідає вчитель Богдан Портяний.

Ім’я переможця оголосять 7 жовтня. Він отримає 250 тисяч гривень та поїде до міста Дубаї на міжнародний етап конкурсу.