Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У результаті вибуху в Кременчуці помер чоловік

У результаті вибуху в Кременчуці помер чоловік

Причиною загибелі чоловіка у Кременчуці міг стати витік газу із кисневого балону для зварювальних робіт. Таку попередню версію розглядають поліціянти щодо вибухуу Кременчуці. На цих фото – місце вибуху. Стався він на вулиці 1905-ого року о 6.20. Вибухнула автівка місцевого підприємства «Житло рем буд сервіс», водій загинув.  Подробиці розповів  речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв, речник обласної поліції: Сам водій 1963 року народження, коли прибув на роботу був закріплений за іншим автомобілем Трафіком. Тобто щільно були припарковані таким чином, що він не міг виїхати. Він звернувся до охорони, взяв дублікат ключів для того, що б від’їхати Рено Трафіком. Але не встиг поїхати, оскільки підійшов до транспортного засобу, включив кнопку сигналізації, щоб зняти із сигналізації даний автомобіль. У цей момент стався вибух. Внаслідок чого чоловіка відкинуло на інший транспортний засіб. І завдало йому тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок яких він згодом помер.

Причини вибуху назвуть після комплексу експертиз, каже Юрій Сулаєв. За його словами, за цим фактом відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті «Порушення вимог законодавства про охорону праці, що призвело до загибелі людей». Вона передбачає покарання - від виправних робіт до обмеження волі. 

фото: Кремінь тудей