Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські футзалістки у складі збірної України здобули першу перемогу на відборі до Євро-2019

Полтавські футзалістки у складі збірної України здобули першу перемогу на відборі до Євро-2019. 13 вересня близько 22 години завершився матч національної команди проти Білорусі. Цього разу головний тренер дівчат Олег Шайтанов поставив у ворота гравчиню полтавської команди "ПЗМС" Олену Цикаленко. Вона пропустила двічі. У підсумку українки перемогли ‑ 4:2. Полтавка Юлія Дударчук забила на 30-й хвилині.

Юлія Тітова, капітан національної збірної України:  Ми рідко граємо за таких повних трибун. І це, мабуть, найважливіший фактор сьогодні грає, тому що хвилюються дівчата. В попередній грі було так само ‑ програвали 2:0, але на другий тайм ми зібралися і показали, що ми можемо грати не гірше за інші команди і вигравати.

Усі матчі українок відбору до Євро-2019 відбуваються у Черкасах. Аби вийти з групи синьо-жовтій команді потрібно виграти у 2-х наступних матчах. Наступні зустрічі відбудуться 15 та 19 вересня.