Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Сніжана Нікандрова - лікарка та чемпіонка із синхронного плавання

Сніжана Нікандрова - лікарка та чемпіонка із синхронного плавання

Сніжана Нікандрова працює у третій міській лікарні Полтави. Здобула медичну освіту та стала лікарем після закінчення професійної кар’єри плавчині.

«Я займаюся синхронним плаванням із семи років. Вже в листопаді 2018 року буде 26 років. Спочатку перших13 років – це був професійний спорт. А потім уже, як для себе, для здоров’я», - розповідає Сніжана Нікандрова.

Цьогоріч дівчина знову поїхала на змагання та стала чемпіонкою Європи в категорії «Masters».

«Це такий рух людей, які вже завершили кар’єру у професійному спорті або любителі плавання. Для синхронного плавання не можна бути любителем, бо це дуже складний вид спорту. Далі покрити відео – технічне соло. Людина повинна вміти плавати. Повинна вміти складні акробатичні елементи робити. Також повинна бути розтяжка, як у гімнасток і серйозна загальна фізична підготовка», - говорить Сніжана Нікандрова.

Це - виступ Сніжани у довільній програмі на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Словенії. Він відбувався у вересні.

«У професійному спорті, у складі збірної України, я відвідала кілька чемпіонатів Європи, світу. Були там і призові місця. Це був такий вид програми, як група та комбінована програма. Вперше я виступаю на змаганнях такого рівня у соло. Тоді це було дуже відповідально, напруження було, бо ми мали найкраще виступити, як команда. А це для себе, для душі», - каже Сніжана Нікандрова.

Нині Сніжана поєднує роботу і тренування. Говорить: обидві справи – улюблені.

Родом Сніжана Нікандрова із Донецька. До Полтави переїхала рік тому, бо звідси її чоловік.