Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Учителів з різних районів області вітали у Полтаві

Учителів з різних районів області вітали у Полтаві

Сьогодні в обласному театрі ляльок вітали учителів.  Захід провели до Дня працівника освіти. До Полтави приїхали майже двісті вчителів з усіх районів області, повідомила заступниця директора обласного департаменту освіти Галина Власюк. За її словами – 55 з них нагородили грамотами за досягнення в роботі. З деякими з них поспілкувалася наша кореспондентка.

Микола Скляр, учитель біології Глобинської гімназії №1: У мене клас оснащено за останнім словом техніки: є мультимедійна система, технічні засоби у кабінеті. Я намагаюся вести уроки таким чином, щоб було цікаво. Часто переводжу на жарти. Учні краще сприймають молодого вчителя. Як би там не було, яким би «асом» ти не був, а молодого вчителя сприймають краще.

Любов Михайлик, директорка Кременчуцького ліцею №4: Ми досить таки давно практикуємо профільне навчання. Яке зараз досить популярне. Наший навчальний заклад більше 25 років працює в цьому напрямі.

День працівника освіти щорічно відзначають першої неділі жовтня. За словами Галини Власюк, у нашій області – 630 шкіл. У них працюють – 12 тисяч 700 учителів.