Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавська "Ворскла" готується до гри зі "Спортінгом"

Полтавська "Ворскла" готується до гри зі "Спортінгом"

База футбольного клубу "Ворскла" під Полтавою. За кілька хвилин розпочнеться передматчеве тренування.Перші ідуть до поля Ігор Пердута та Михайло Сергійчук. Далі ‑ капітан Володимир Чеснаков. Вітається з журналістами, не затримується.

Сказали нам не спізнюватися на поле!

Легіонер Артур зупиняється, щоб поспілкуватися з португальським журналістом. Асистенти тренера, далі ‑ наставник Василь Сачко.Команда зібралася на полі. Не встигає за всіма Юрій Коломоєць.Останні настанови від тренера.

Щодня три новачки-легіонери «Ворскли» вивчають кілька нових російських слів, аби розумітися з командою. Тут озвучує їх Карека.

Останнім до команди підбігає нападник Владислав Кулач. На тренуванні футболісти грали у квадратах та двосторонню зустріч. Воротарі- за окремою програмою. Все це фіксують українські та португальські журналісти.

- "Акценти тут тільки були, щоб порозтягувати м'язи, розімятися і більш психологічно готовими підійти до гри зі "Спортингом". Психологічна підготовка продовжується увесь тиждень. Хлопці розуміють усі відповідальність гри", - розповів про передматчеве тренування воротар Богдан Шуст.

Захисник Чижов після травми третій день тренується в основній групі. Відсутні - Васін та Кобахідзе: Денис відновлюється після операції, Сандро ‑ очікує оперативного втручання на плечі.

- "Все добре у команди, готуємося до гри. «Спортинг» ‑ хороша команда. Та в порівнянні з "Арсеналом" ‑ нічого. Рівень ‑ європейський, вони не бояться нічого",поділився враженнями про суперника гравець Андро Гіоргадзе.

Андро розповідає, що допоможе ворсклянам перемогти.

- "Нам завжди допомагають люди, вболівальники, які підтримують і вірять. Ще прошу бога, щоби все у нас вийшло на грі", - поділився Андро Гіоргадзе.

Останнє передматчеве тренування "Ворскли" відбувається тут у Марках, під Полтавою. Воно триває 45 хвилин, журналістам дозволено знімати 15.