Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

До опалювального сезону готові школи, дитсадки та лікарні Полтави

До опалювального сезону готові школи, дитсадки та лікарні Полтави

До опалювального сезону готові школи, дитсадки та лікарні Полтави. Про це повідомив заступник міського голови Олексій Чепурко. Щодо закладів освіти: готові понад сорок шкіл, п’ятдесят дитсадків та центри позашкільної освіти Полтави. Про це розповіла перша заступниця начальника управління освіти Ірина Надіна. За її словами: до опалювального сезону не готовий тільки ліцей сфери послуг, бо він відключений від електрики. Всі лікарні Полтави готові до подачі тепла, каже начальник міського управління охорони здоров’я Сергій Котов. За готовність житлового сектору розповів заступник міського голови Олексій Чепурко.

«По будинкам, які обслуговує ЖЕО №2 фактично готовність 100%. Є просто проблеми із цими крадіжками. Там ми швидко реагуємо і проводимо ремонти, проводимо заміни. Я не бачу глобальних проблем, які б нам заважали опалювальний сезон почати вчасно після рішення виконкому», - розповів заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення,  затверджених постановою КабМіну, опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура повітря протягом 3 днів нижче, ніж 8 градусів тепла. Відповідне рішення ухвалюють органи місцевого самоврядування.