Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

Сьогодні у Хоролі поховали загиблого бійця із Полтавщини Андрія Корну

Сьогодні у Хоролі поховали загиблого бійця із Полтавщини Андрія Корну

Хорол. Біля будинку, де жив Андрій Корна нікого немає. На будинку вивісили прапор України. Його привіз Андрій з Донеччини, коли приїжджав додому на тиждень.
Об 11 годині до будинку,де жив воїн сходяться люди: друзі та сусіди. Родичі чекають на Андрія. Тіло везуть з міста Бахмут.

«Була дуже хороша людина. Був безвідмовний. Раніше він тут грався. Старший не такий. Я йому кажу: Андрюшо. А він підійде, обійме мене», - розповідає дядько Андрія Корни Вячеслав Ярий.

У хорольській гімназії №2, де навчався Андрій, поставили його фотографії, біля них - квіти. Класна керівничка згадує, яким був Андрій.

«Він був і рухливим хлопчиком, і спокійним. Посмішка з його обличчя не сходила. Дуже добрий, ввічливий, тактовний, вихований. Таким він мені запам’ятався», - говорить класна керівничка Андрія Корни Лідія Старчик.

О 15-й годині від гімназії учні та вчителі вирушають до будинку бійця. Із запізненням на чотири години, о 16-й, тіло Андрія привозять додому. У дворі бійця відспівують. О 16:30 похоронна процесія рушила до центрального міського кладовища. Вздовж дороги, якою несли Андрія, по обидві сторони вишикувалися люди. О 17 годині на цвинтарі почали прощатися з бійцем.

«Мені пощастило знати Андрія, коли він прийшов в «Азов». Потім разом служили в батальйоні «Полтава». Це справді був гідний чоловік. Земля тобі пухом. Герої не вмирають», - каже побратим Андрія Корни Сергій Смаль.

Андрій Корна загинув на Донеччині у районі Зайцевого12 жовтня. Чоловік отримав поранення через вибух гранати. Служив боєць у 72 окремій мезанізованій бригаді. Йому було 27 років. У нього залишилися батько, мати та старший брат.