Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

Про підготовку до опалювального сезону говорили на ЛТАВІ

Про підготовку до опалювального сезону говорили на ЛТАВІ

19 жовтня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Полтавщини телеканалі “ЛТАВА” звітував начальник управління ЖКГ Полтавської ОДА Едуард Рева.

В якості запрошених представників громадськості в студії були присутні Альона Гончаренко, координаторка всеукраїнського руху “ЧЕСНО” в Полтавській області, Поліна Колганова, експерт з публічних закупівель ГО “Інститут аналітики та адвокації” і Євген Бова, активіст ГО “Нова Полтава”.

У своєму звіті посадовець на початку програми зазначив наступне:

“Підготовка до опалювального сезону почалася з березня місяця, коли ми завершили минулий опалювальний сезон.  Згідно плану на 100% готова до опалювального сезону соціальна сфера – це майже 1,5 тисячі будівель. Майже готові до опалювального сезону – 6,5 тисяч будинків. Завершена підготовка підприємств теплової енергетики і підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. На сьогодні майже підготовлена наявна техніка, є затримка  із постачання піщано–соляної суміші. Це пов’язано з тендерними процедурами, закупівлею”.

В ефірі також було згадане питання програми відшкодування частини кредитів:

“Ми разом з державою, областю і містами запровадили програму «Теплі кредити». Програма передбачає, що держава відшкодовує до 40% тіла кредиту, область – відсоткову ставку 10% кредитної ставки і міста на свій розсуд відшкодовують або відсоткову ставку, або тіло кредиту”.

Решта питань, на які відповідав начальник управління, стосувалися нових тарифів, встановлення індивідуальних лічильників, раціонального використання енергоносіїв, тощо.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Листопад — бюджети міст,

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.