Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У «Ворскли» кадрові складнощі

У «Ворскли» кадрові складнощі

У «Ворскли» кадрові складнощі – повідомив наставник полтавської команди «Ворскла» Василь Сачко на передматчевій прес-конференції. Закінчилася вона близько 18-30.

Не полетіли до Баку Дмитро Кравченко, Олександр Кобахідзе, Денис Васін та Гегам Кадимян. Травмований під час останнього матчу у рамках чемпіонату України легіонер Артур тренується разом із командою. Тренер поспілкуватися з пресою прийшов разом із футболістом Ігорем Пердутою.

«Ми знаємо свої недопрацювання, думаю, наші опоненти також. Хотілося б насправді виглядати більш свіжими. Важкий матч був 4 дні тому проти київського «Динамо». Географічно розташовані наші країни так, що шлях далекий. Довго летіли, думаю, долетіли непогано. Встигли навіть трохи відпочити. До завтрашнього матчу встигнемо відновитися, набратися сил щоби вийти на важку, цікаву для нас гру проти агдамського «Карабаху», - поділився думками про прийдешній матч наставник полтавської команди «Ворскла» Василь Сачко.

Головний наставник збірної Азербайджану та агдамського «Карабаху» повідомив: вони вивчили суперника, який так само поки не має очок у своїй групі Е.