Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Марина Полапа розповіла як стала віце-чемпіонкою світу з Fit-model

Марина Полапа розповіла як стала віце-чемпіонкою світу з Fit-model

Полтавка Марина Полапа повернулася із першого чемпіонату світу з Fit-model, який відбувся у Ризі з 19 по 21 жовтня. Там вона стала віце-чемпіонкою світу.

Її вихід на сцену – це яскравий приклад, якою повинна бути фітнес-модель і якою повинна бути краща фітнес-модель. - Так оцінив виступ своєї підопічної Марини Полапи на першому чемпіонаті світу з Fit-model її тренер Лернік Матосян.

Я задоволена результатом. Стати віце-чемпіонкою світу – це не кожен зможе. З іншого боку, це мене змушує не зупинятися. Доки я не отримаю золото, я  не заспокоюся. - розповідає Марина Полапа, віце-чемпіонка світу з Fit-model.

Полтавка стала віце-чемпіонкою світу у категорії понад 168 сантиметрів. Марина Полапа поступилася представниці з Естонії.

Мене здивували стосунки між спортсменками. У змаганнях із фіт-модель усі дівчата дружать. Не важливо у якій категорії. От дівчинка з Росії: вона перший раз мене обійшла, другий раз обійшла, але в нас з нею чудові стосунки. Ми з нею дружимо. - каже Марина Полапа, віце-чемпіонка світу з Fit-model.

До кожних своїх змагань я готуюся із найпершого дня свого перебування у тренажерному залі. До цих змагань я готувалася 6 років, щоб показати таку форму.  До Чемпіонату світу ми більш суворе харчування зробили, більш інтенсивні тренування у тренажерному залі і вдома. - розповіда Марина Полапа, віце-чемпіонка світу з Fit-model.

Вранці о 6.30 вона прокидається і робить кардіотренування натщесерце. Потім 11-12 годин у неї йде тренування кардіо із силовим. І о 4-5-й вечора – третє тренування. У такий спосіб ми намагаємося не втрачати масу м’язів, яка обов’язково повинна бути. І не даємо жировій масі розвиватися.- каже Лернік Матосян, заслужений тренер України.

Минулоріч Марина Полапа здобула «срібло» на Кубку Європи з бодібілдингу в номінації Fit-model.