Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У центрі Полтави загинув 24-річний Владислав Дряпак

У центрі Полтави загинув 24-річний Владислав Дряпак

Сьогодні зранку у центрі Полтави загинув 24-річний хлопець. Це сталося після бійки, яка була біля колишнього кінотеатру імені Котляревського. Подробиці у сюжеті Карини Москаленко.

Карина Москаленко, кореспондентка: Сьогодні о 4.20 до поліції надійшов виклик, що біля колишнього кінотеатру імені Котляревського сталася бійка. Сліди крові від неї залишилися ось на цьому місці.

Артем Вороненко, працює на вулиці Соборності, 31: О сьомій годині ранку я прийшов. Тут уже нікого не було у плані потерпілих. Була машина «швидкої», там щось робили. Ніхто нічого не казав.

Роман Грішин, речник поліції Полтавщини: Бійка відбулася біля одного з клубів, біля зупинки. Тому зараз поліція встановлює, як усе було. Відбулася бійка, у ході якої останній впав та вдарився головою. У «кареті» швидкої помер 24-річний юнак.

Його звати Владислав Дряпак. Він із селища Чутове. До Полтави приїхав на день народження знайомого. Про це повідомило джерело, наближене до родини загиблого.

ЦИТАТА: «Влад вийшов, щоб визвати таксі. Люди знайшли його уже в крові. Він був гарною людиною, не був ні п’яницею, ні гулякою. Мав гарну дружину та двох чудових діток».

Із початку року, правоохоронці відкрили 83 кримінальні провадження щодо нанесення тяжких тілесних ушкоджень. З них 26, де є загиблі. Про це розповів речник обласної поліції Роман Грішин.