Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

"Бюджет участі-2018": Найбільше проголосували за освітлення пішохідних переходів

"Бюджет участі-2018": Найбільше проголосували за освітлення пішохідних переходів

Ось таку систему освітлення запропонував встановити на пішохідних переходах Полтави Денис Поліщук.

Денис Поліщук, один із переможців «Бюджету участі-2018»: Я подав  проект великий. Вирішив, що у нашому місті є небезпечні переходи, які потрібно освітити.  Це буде автономне освітлення пішохідних зон, приблизно на суму 1 мільйон 400 тисяч гривень. Це буде приблизно 15-16 освітлених зон у нашому місті, які будуть розподілені по районам. У співпраці із поліцією ми визначимо небезпечні пішохідні зони у нашому місті.   

Денис Поліщук, один із переможців «Бюджету участі-2018»:  Приблизна пара автономних освітлень коштує від 40 до 70 тисяч гривень. Але я заклав з інфляцією, яка є, на жаль, у нашій країні. Якщо ми маємо вузький проміжок дороги, то тут встановлюється пара: в одному та іншому місці.

Денис Поліщук, один із переможців «Бюджету участі-2018»: У центрі вже встановлене подібне освітлення пішохідних зон. Але вони повністю залежать від міського освітлення. мій проект суттєво трішки відрізняється. Пішохідні стовпи будуть автономними. Вони будуть залежати від сонячного сяйва. Іще буде встановлений детектор руху.

Олександр Глазов, голова робочої групи «Бюджету участі»: У нас буде відбуватися засідання експертної групи. В експертну групу входять усі начальники управлінь Полтавської міськради, на якій ми обговоримо, хто може реалізувати той чи інший проект. Визначивши реалі заторів, ми закріпляємо за цими проектами. Проекти реалізовуватимуться за рік. Це за 2019 рік. Гроші закладатимуть на бюджетній сесії. Кошти ідуть у бюджет 2019-го року.

Цьогоріч у «Бюджеті участі» перемогли 3 великих і 14 малих проектів. Загальний бюджет майже 11 мільйонів гривень. Торік із 12 проектів не реалізували 5, розповів Олександр Глазов.