Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві водії автівок на єврономерах вийшли на акцію,щоб підтримати мітинг у Києві

У Полтаві водії автівок на єврономерах вийшли на акцію,щоб підтримати мітинг у Києві

13-та година. На площі, біля торговельного центру «Меблевий квартал» зібралися водії  автівок з євро номерами. 

Ігор Метлицький, учасник акції: Особисто мене? Я за всіх. Як всі, так і я. Щоб в країні було щось нормальне. А не то, що у нас зараз відбувається. З приводу бензину і всього іншого.

Костянтин Жиров, учасник акції: Я хочу, щоб наші слуги працювали для народу. Для нас, а не навпаки.  В нормальній країні розмитнення коштує 18-20 євро. А чому ми маємо платити 500 євро? Крім того, ми не можемо їх взагалі розмитнити. Українське авто можна розмитнити в Європі. Розмитнити за годину і повісити євро номера на неї. А чому ми не можемо цього зробити?

Вадим Деркач, учасник акції: Я їжджу на автомобілі з євро реєстрацією. Тому я хочу, щоб мій автомобіль моя незалежна країна легалізувала. Коли я хотів купити авто з українською реєстрацією і шукав саме таку модель, їх було в Україні всього шість. Тобто мені з них треба було обрати одну. Чи не краще, коли я приїжджаю в Литву, а там їх шість тисяч. Є різниця?

За пів години власники автомобілів на євро номерах колоною рушили в центр міста.

Олександр Гонтаренко, учасник акції:

-         Зараз ми їдемо по кільцю, потім по місту. Далі їхатимемо всім містом, щоб наші сигнали почули полтавці та побачили: за що ми боремося.

-         Скільки машин їде?

-         Десь 20-25 автівок.

Колону автівок на євро номерах поліція не супроводжувала.