Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавська «Ворскла» на власному полі програла агдамському «Карабаху»

Полтавська «Ворскла» на власному полі програла агдамському «Карабаху». Вчорашній матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи завершився приблизно опів на дванадцяту ночі із рахунком 0:1. Гол забив азербайджанський гравець Араз Абдулаєв на 13-й хвилині гри із пенальті.

У другому таймі суддя двічі зупиняв гру через піротехніку, яка летіли на поле від вболівальників — спочатку із сектора «Ворскли», потім із сектора «Карабаху». За 10 хвилин матч відновили. Після цієї поразки «Ворскла» з трьома очками лишилася на третьому місці у групі E. Попередню гру команди провели 25 жовтня у Баку. Тоді «Ворскла» перемогла «Карабах» із рахунком 1:0. Гол  забив Владислав Кулач. Це була перша перемога нашої команди в груповому етапі Ліги Європи.