Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавщина увійшла в трійку лідерів по Україні за кількістю підписаних медичних декларацій

Полтавщина увійшла в трійку лідерів по Україні за кількістю підписаних медичних декларацій

Полтавщина увійшла в трійку лідерів по Україні за кількістю підписаних медичних декларацій. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак. Майже 64 % населення області обрали сімейних лікарів та педіатрів. 

«У день, для укладання  декларацій, в середньому приходить 15-20 людей. «Для повного набору повинно бути 1800 декларацій, я працюю в даній лікарні з 2 листопада, так що в мене ще не так багато укладено.».- каже сімейна лікарка Наталія Розбицька.

Педіаторка Марина Турчина набрала 900 пацієнтів. 

«В мене, як у лікаря, вже не залишилося місць, я набрала всю кількість, яку необхідно. Не вся кількість дітей ще до нас дійшла. 80%  вже зареєстрували, а 20 % ще має прийти.» - каже педіаторка Марина Турчина.

Лідер за кількістю підписаних декларацій в регіоні - Пришибський центр первинної медико-санітарної допомоги. Договори уклали 95 % пацієнтів. Найменше – у Новосанжарському центрі. Це - 42 %, каже Віктор Лисак.

«Якщо говорити по територіям, то ось переді мною таблиця, яку ми щоденно бачимо, я б виділив би 9 районів області , де понад 70% заключили, 17 -  це понад 60%, 6 територій в межах 60% і 3 території сьогодні доходять до 50%» «На сьогодні сімейних лікарів працює понад 840 чоловік, педіатрів близько 200.» - каже Віктор Лисак.

Полтавщина - на 2 місці по Україні за кількістю укладених  декларацій із лікарями.  Це – 63,8%. На першому – Вінничина - майже 70%, на третьому - Хмельниччина – 63%.