Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Компанія "Старнайт" хоче реконструювати сквер біля кінотеатру ім.Котляревського

Компанія "Старнайт" хоче реконструювати сквер біля кінотеатру ім.Котляревського

Реконструювати сквер поблизу будівлі колишнього  кінотеатру імені Котляревського в обмін на узаконення прибудови до нього пропонує компанія «Старнайт». Про це сказав її співзасновник Дмитро Собакар і оприлюднив ескізний проект реконструкції скверу.


Ось цей сквер поблизу колишнього кінотеатру імені Котляревського пропонують реконструювати за 12 мільйонів гривень. На екрані ви бачите ескізи проекту. Таку пропозицію зробив співзасновник компанії «Старнайт» Дмитро Собакар, яка збудувала цю споруду.

Дмитро Собокар, співзасновник ТОВ «Старнайт»: - Ми вели перемовини у міськраді десь 2-3 тижні тому з секретарем міськради. Вони кажуть, їм це не цікаво. Вони відмінили паспорт прив’язки незаконно. Кажуть, що ми повинні це знести.

Іван Сватенко, заступник міського голови Полтави
-
Жодних перемовин з нами не велося. З засобів масової інформації ми дізнаємося про цей компроміс. Позиція міськради була озвучена на сесії, де було анульовано паспорт прив’язки і надано час для самостійного демонтажу.

Цю прибудову до колишнього кінотеатру інспекція з контролю за благоустроєм міськради зобов’язала знести до 23 листопада. Компанії «Старнайт» вручили припис на демонтаж прибудови 24 жовтня цього року.

У квітні минулого року прибудову до колишнього кінотеатру почали зводити працівники підприємства «Старнайт». Тоді обласна прокуратура відкрила провадження за самовільне будівництво та пошкодження історичної будівлі. Справу розглядали в обласному Господарському суді. Закрили, бо вона не підлягала розгляду в порядку адміністративного судочинства. 19 жовтня на сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за демонтаж цієї прибудови.