Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Другий день на трасі біля села Супрунівка Полтавського району протестують водії автівок на єврономерах

Другий день на трасі біля села Супрунівка Полтавського району протестують водії автівок на єврономерах

9-та ранку.На трасі Київ-Харків, неподаліксела Супрунівка,  збираються водії автомобілів на євро номерах. Тут другий день триває акція за доступне розмитнення машин з іноземною реєстрацією.  Ось такою була ситуація на дорозі учора.

«Було більше вісімдесяти автомобілів. І близько 120 людей.Зараз люди збираються. На ніч залишалися люди, охороняли, дивилися, щоб нічого не покрали. Кременчук залишався на ніч, Лубни і Лохвицький район, коли потемніло, зібралися і поїхали додому. Сьогодні вранці вони теж стоятимуть там», - розповідає керівник Полтавського осередку ГО «Автоєвросила» Роман Мохов.

«Ночувало близько десятка чоловік. Холодною. Мінус дев’ять було вночі.Тихо, мирно, спокійно. Чай, кава. Поліцейських поїли, годували. Усе добре», - каже учасник акції Віктор Курилко.

«Сьогодні люди збираються. Уже близько тридцяти людей є. О пів на десяту, десята. Поки збираємося», - говорить керівник Полтавського осередку ГО «Автоєвросила» Роман Мохов.

Речник поліції Полтавщини Роман Грішин каже: сьогодні тут близько 15 людей на 15 автомобілях.

«Періодично до поліції надходить заяви від громадян про конфліктні ситуації. Поліція реєструє заяви до Єдиного обліку. По кожній ситуації поліцейські розбираються. Як правило ці ситуації вирішуються власниками на місці події. Близько шести заяв. Заяви були про те, що водіїв не пропускають, частково обмежують рух», - розповідає речник поліції Полтавщини Роман Грішин.

Що вимагають учасники акції, розповів Роман Мохов.

«Особисто моя машина. Я хочу розтаможити її. Отримати документи на неї, повісити українські номери і спокійно на ній їздити, щоб мене ніхто не чіпав», - каже учасник акції Віктор Курилко.

Акцію проводять в усіх областях України. На Полтавщині її проводять у селі Супрунівка, місті Кременчуці, Лохвицькому та Лубенському напрямках.