Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Олександрові Шамоті повернули право підпису

Олександрові Шамоті повернули право підпису

Сьогодні у витязі з Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб Олександр Шамота як підписант і керівник  Полтавської міськради. Це означає, що він може підписувати документи від імені юридичної особи — Полтавської міської ради. Вчора у витязі з реєстру був вказаний колишній очільник  Полтави Олександр Мамай, але з обмеженнями. Які саме – не зазначено.

«Сьогодні зранку перед тим, як їхати на роботу, я заїхав до реєстраційної служби, подав документи. І отримав витяг з реєстру про те, що підписантом та керівником Полтавської міськради є Шамота Олександр Сергійович», - говорить секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

У реєстрі вказано, що зміни щодо до відомостей про юридичну особу сьогодні вніс Сергій Круговий. Хто зробив це вчора щодо Олександра Мамая – не зазначено.

«За моїми даними, мені стало відомо, що це виконала людина з ключем, який був виданий у Харківські області. Я вважаю, це незаконними діями. Ми вже звернулися до поліції , прокуратури та СБУ з відповідними заявами щодо незаконності дій, якогось реєстратора з Харківської області», - розповідає секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

«Станом на 17 годину 21 числа заяв та повідомлень з даного приводу до поліції не надходило», - каже речник поліції Полтавщини Роман Грішин.

«Жодних підстав для зміни в реєстрі ніяких не було. Ніяких ні судових рішень, ні рішень органів місцевого самоврядування не було з цього приводу. На даний момент Полтавська міська рада працює у штатному режимі. Ніяких змін не відбулося», - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко.

Ми намагалися зв’язатися із екс-головою Полтави Олександром Мамаєм. Слухавки він не брав. В офісі партії, членом якої він є, його немає.

Нагадаємо, на позачерговій сесії міськради, що відбулася 14 вересня, депутати проголосували за усунення Мамая із посади.