Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та загиблих учасників бойових дій на сході України

У Полтаві вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та загиблих учасників бойових дій на сході України

О 16-й годині у Полтаві вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та загиблих учасників бойових дій на сході України. Містяни зібралися на площі, біля обласної адміністрації та поклали квіти до меморіалу. Як це було – дивіться далі.

«Ми прийшли, щоб пом’янути наших полтавських героїв. Тому що воно у наших серцях. Дуже прикро, шкода», - говорить учасник заходу Микола Кришка.

«Представники свідомої інтелігенції нам показали, що Україна має рухатися вперед. Не до міфічних радянських стереотипів, а є європейські цінності», - каже учасник заходу Тарас Пустовіт.

 «Я себе відношу людей трьох майданів. Для мене перший майдан був у 90-му році, коли підіймали синьо-жовтий прапір, коли створювали народний рух України. У 2004 році я вийшов з дітьми на майдан і в Києві, і тут в Полтаві. У 2014 році прийшов з внуками», - розповідає учасник заходу Василь Филоненко.

За пів години люди розійшлися. На площу до облдержадміністрації прийшло близько півтисячі людей, сказала інспектор прес-служби обласної поліції Ірина Понякіна. Захід організували до Дня Гідності і Свободи. Його відзначають щорічно 21 листопада із 2014-ого року.