Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звіти. Наживо: Олександр Шамота

Звіти. Наживо: Олександр Шамота

Про місцевий бюджет звітували на ЛТАВІ

23 листопада в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Полтавщини телеканалі “ЛТАВА” звітував секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

В якості запрошених представників громадськості в студії були присутні Альона Гончаренко, координаторка всеукраїнського руху “ЧЕСНО” в Полтавській області та Олександр Ткаченко, старший аналітик громадської організації “Інститут аналітики та адвокації”. Також до програми були підготовлені запитання від інших журналістів та активістів.

У своєму звіті Олександр Шамота прокоментував ситуацію з виділенням соціальної допомоги з міського бюджету:

«Загалом на соціальний захист і на програму «Турбота» у нас виділено близько 68 мільйонів гривень. Дійсно, у нас є такі важкі випадки, коли міська влада допомагає. Цього року ми також передбачали виплати по 300 тисяч гривень матерям хлопців, загиблих в АТО, дітям хлопців, загиблих в АТО. Будь-хто може звернутися, є комісія, яка розглядає подібні звернення, і лише після рішення цього колегіального органу, це рішення виноситься на засідання виконавчого комітету і потім уже затверджується на сесії Полтавської міської ради».

Питання про премії бюджетникам чиновник прокоментував так:

«Це наші ідеологічні переконання: краще хай люди отримають, ніж колишній міський голова роздерибанить. Ми з депутатами прийняли принципове рішення: все те, що закладене в бюджет цього року і на що є кошти, ми виконуємо. Що буде наступного року – можемо сказати лише тоді, коли отримаємо бюджет. Двірнику, який отримує чистими 3, 5 – 4 тисячі гривень, ці 700 гривень раз на рік вони, чесно кажучи, може і потрібні».

Щодо відсутності проекту бюджету на 2019 рік, секретар міської ради відповів:

«Хотів би попросити про якусь поблажку, сказати про те, що трошки не встигаємо всі ці процеси запустити, але зі свого боку хочу сказати, що процес обговорення видаткової, дохідної частини, можливих варіантів і напрямків в наступному році триває».

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

У заключному випуску програми #Звіти_наживо у прямому ефірі філій Суспільного звітуватимуть мери обласних центрів за 2018 рік.