Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Полтавцям розповідали, як зберігати спокій в умовах воєнного стану

Полтавцям розповідали, як зберігати спокій в умовах воєнного стану

Акцію «Зберігайте спокій» провели у Полтаві. Вона тривала близько години. Її організувала Українська академія лідерства. Cтуденти вийшли із мотиваційними плакатами на вулицю Соборності і пояснювали полтавцям, що означає режим воєнного стану і як зберігати спокій під час нього. Більше розкаже Карина Москаленко.

Близько 13.30 у Полтаві десятеро студентів Української академії лідерства вийшли на вулицю Соборності.

Ми виходимо на вулиці з нашими плакатами для того, щоб нагадати людям, що у такий час потрібно зберігати спокій. (00.53-01.09 ) Ми хочемо донести інформацію, що війна в Україні триває 4 роки  і останні події не означають, що ми повинні зупинятися, впадати у відчай, ми повинні згуртовуватися, працювати разом, каже координаторка акції у Полтаві Марія-Мар’яна Дроняк.

Деcь близько годину. Досить мало активності і це мало кому цікаво, говорить учасник акції Михайло Вишнянчин.

Ми організовуємо цю акцію, щоб заспокоїти людей, закликати їх не розносити паніку. Обіймайтеся та вдягайтеся тепло. Мені дуже приємно, що на  мій плакат реагують, що до мене підходять, обіймаються.  Десь півгодини і мінімум 5 людей. Питали для чого це.  І їхня реакція була досить хороша. Ми повинні заспокоїтися, не панікувати, не розводити, додає учасниця акції Катерина Босяченко.

Завдяки отаким акціям, те що дівчатка роблять, приводять думки, що потрібно зупинитися і трохи замислитися, наскільки ця інформація правдива. У мас-медіа дуже багато інформації, яка дуже перебільшена. Людини не перевіряють її, вірять усьому цьому. І потім складається масовий хаос, масова паніка. Ділиться враженнями полтавка Оксана Мачіхіна.

Люди, які цікавляться, ми їм розказуємо і спростовуємо міфи про те, що не можна знімати депозити, про те, що не можна виїхати з країни. Про те, що це націлено, щоб зберегти суверенітет та цілісність нашої держави. Особисто я відчуваю якусь відповідальність за те, що зараз відбувається і долучаюся до цього, як можу, каже Олег Куций. Він учасник акції.

За словами Марії-Мар’яни Дроняк, таку акцію провели ще у п’яти містах України.  Карина Москаленко, Олег Бондаренко, Полтавські телевізійні новини. Карина Москаленко, Олег Бондаренко, Новини на Першому.