Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Вікторія Чиж
Вікторія Чиж

У Нових Санжарах атовець відкрив свою кав’ярню "У Боба"

У Нових Санжарах атовець відкрив свою кав’ярню "У Боба"

Атовець відкрив свою кав’ярню "У Боба" після повернення с фронту. Роман Бобонець продає напої та допомагає побратимам – колишнім військовим. 

Роман Бобонець – учасник бойових дій.  Цю кав’ярню у Нових Санжарах відкрив атовець Роман Бобонець після повернення із фронту. Назвав – «У Боба».

«Боб – це моя кличка зі школи, в армії став позивним, а потім мені товариші придумали. Кажуть: «Давай кави сходимо вип’ємо, а до кого? До Боба!».  І так воно й прив’язалося, прикольно, а чого б і ні?»- розповідає Роман Бобонець.

Щодня до Романа кожного приходять більше півсотні людей.

- Смачного!

«Я взагалі кавоман, з дитинства. В мене були різні ідеї для відкриття бізнесу, знаючи, що коштів немає. «Я пішов у банк взяв кредит 20 тисяч, орендував обладнання, закупив товар, взяв вагончик в оренду. Півтора роки працюю, можу сказати, вже окупилось», - каже Роман Бобонець.

Навколо себе, каже, згуртовує побратимів, які повернулися із фронту.

«Щоб ми знали один одного, спілкувалися, вирішували питання, що виникають часто. У нас в Санжарах немає такого. Дві спілки, але вони не дуже виконують свої прямі обов’язки.» - каже Роман Бобонець. 

У травні 2014-ого Романа відправили служити. На Луганщині воював п’ять місяців, був кулеметником.

«Найбільше запам’ятався штурм військової частини поблизу села Земляне. Після невдалої спроби «Айдару», командування сказало: «Або ви йдете на штурм, або відступаєте». Ми сказали, що ми не для того три тижні сидимо в полі в грязюці. Назад ми не підемо, тільки вперед» - каже Роман Бобонець.